top of page
  • Zdjęcie autoraSP2

Finały turnieju „Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku”Najlepsze drużyny z lubelskiego spotkały się w Międzyrzecu Podlaskim w finale wojewódzkim turnieju „Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku”.

To już 22. edycja turnieju „Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku”, który wrócił po dwuletniej przerwie spowodowanej pandemią. Rywalizacja toczy się w trzech grupach wiekowych chłopców i dziewczynek – U8, U10 i U12.

Finały wojewódzkie były ostatnim etapem rywalizacja dla drużyn z najmłodszej kategorii U8. W dwóch starszych kategoriach zespoły walczą o awans do finału i szansę gry na stadionie PGE Narodowym.

Drużyna u-8dziewczat zajęła miejsca 16-20. Natomiast u-10 dziewczyny zajęły miejsca 5-8.

Turniej jest bardzo fajny, dobrze się czuję grając mecze i kiedyś chciałabym zostać piłkarką. Razem z tatą oglądam niektóre mecze i piłka nożna bardzo mi się podoba – tłumaczyła Natalia Kania z trzeciej klasy Szkoły Podstawowej nr 2 w Bełżycach udzielając wywiadu do Kuriera Lubelskiego.

Dziękujemy władzom naszego miasta za zapewnienie transportu dla biorących udział w zawodach.


Galeria zdjęć:
9 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie
bottom of page