top of page
  • Zdjęcie autoraSP2

Festiwal Wsi Polskiej 2020


13 września podczas Festiwalu Wsi Polskiej – Spotkanie Na Styku Trzech Ziem w Wierzchowiskach Starych ogłoszone zostały wyniki konkursu plastycznego „Księga Ziół” organizowanym przez Miejsko - Gminną Bibliotekę Publiczną w Bełżycach. Konkurs polegał na wykonaniu zielnika z opisem właściwości i zastosowania rodzimych ziół. Z naszej szkoły w konkursie wzięły udział uczennice należące do Szkolnego Koła Ligi Ochrony Przyrody.


W kategorii wiekowej klas IV-VI grupa dziewcząt z klas szóstych : Alicja Zając, Agata Wójcicka, Małgorzata Wróblewska, Julia Rumińska, Klaudia Stachyra, Małgorzata Skwarek Anna Żuchnik, Anna Wójtowicz uzyskała pierwsze miejsce i nagrodę wysokości 500 zł. W kategorii klas VII-VIII zielnik Dominiki Maj, Leny Góreckiej, Natalii Maciejewskiej, Marty Abramowicz, Aleksandry Raś, Kamili Bogusz, Aleksandry Wróblewskiej uzyskał wyróżnienie.

Dziewczętom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.





57 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


Commenting has been turned off.
bottom of page