top of page
  • Zdjęcie autoraSP2

Dzień wróżb i zabaw !24 listopada Samorząd Uczniowski zorganizował zabawę andrzejkową, której towarzyszyły liczne atrakcje dla całej społeczności szkolnej.


W atmosferze magii i tajemniczości wróżki przepowiadały przyszłość uczestnikom zabawy. Chętnych, którzy chcieli ją poznać było bardzo wielu. Mogli oni zajrzeć do magicznej kuli, która wskazywała ich przyszły zawód, przekuć andrzejkowe serce, by dowiedzieć się imię swojej ukochanej/ukochanego oraz wylosować wróżbę, która zapewniała szczęście i radość na najbliższe dni.


Niezwykłym zainteresowaniem wśród dzieci cieszyło się malowanie twarzy przez Panią Martynę Rybak. Wyobraźnia najmłodszych nie znała granic,  a pięknie pomalowane kolorowe buzie rozświetlały andrzejkową imprezę.


Bardzo dużym powodzeniem cieszyła się także loteria fantowa, na którą szczególnie czekali najmłodsi. W związku z tym, że każdy wylosowany los gwarantował wygraną, fanty bardzo szybko zostały wyprzedane.


Powyższym atrakcjom towarzyszyła dyskoteka na sali gimnastycznej, która była okazją do świetnej zabawy oraz jeszcze większej integracji społeczności szkolnej.

Szaleństw, radości oraz uśmiechów było tego dnia wiele, ale  także i wiary, że wszystko to, co zostało wywróżone w tym magicznym dniu się spełni.


Galeria zdjęć:27 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie
bottom of page