top of page
  • Zdjęcie autoraSP2

Dzień Nauczyciela15 października 2020 roku świętowaliśmy w naszej szkole Dzień Edukacji Narodowej, potocznie zwany Dniem Nauczyciela.

Z tej okazji cała społeczność szkoły wzięła udział w uroczystej akademii. W części oficjalnej odbyła się część artystyczna przygotowana przez klasę VIa, podczas której wręczono na ręce Dyrekcji kwiaty i pamiątkowe podziękowania dla wszystkich pedagogów. Następnie głos zabrała Pani dyrektor Marzena Wojnicka, która złożyła serdeczne życzenia wszystkim pracownikom szkoły, podziękowała za trud wkładany w kształcenie i wychowanie młodych pokoleń Polaków.

Po części artystycznej klasa VIa złożyła również życzenia i podarowała kwiaty wszystkim nauczycielom i pracownikom szkoły w imieniu swoim oraz Rady Rodziców. Cała społeczność uczniowska i nauczyciele mogli obejrzeć transmisję uroczystości w klasach, na platformie internetowej.

Ponadto tego dnia przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego wręczali nauczycielom słodycze w podziękowaniu za ich pracę.43 wyświetlenia0 komentarzy

Comments


Commenting has been turned off.
bottom of page