top of page
  • Zdjęcie autoraSP2

Dzień Edukacji Narodowej 2022

Zaktualizowano: 21 paź 202213 października 2022r. w naszej szkole obchodziliśmy Dzień Edukacji Narodowej.

Tegoroczną uroczystość oraz przedstawienie zorganizowała klasa VIIIa oraz samorząd uczniowski. Na akademii oprócz pracowników naszej szkoły obecni byli również emerytowani nauczyciele z naszej placówki, których serdecznie powitała Pani Dyrektor Marzena Wojnicka . Tego dnia Pani Dyrektor przyznała również wyróżnienia za szczególne osiągnięcia w pracy zawodowej. W ramach symbolicznego prezentu pracownicy szkoły oraz zgromadzeni goście dostali od organizatorów soki witaminowe, których głównym sponsorem była Rada Rodziców. Po części oficjalnej wszyscy goście zostali zaproszeni na słodki poczęstunek przygotowany przez rodziców z poszczególnych klas.


Galeria zdjęć:59 wyświetleń0 komentarzy

Comments


Commenting has been turned off.
bottom of page