top of page
  • Zdjęcie autoraSP2

Dzień Życzliwości
Tego dnia warto uwierzyć, że w każdym z nas drzemią niewyczerpane pokłady dobra i tak na próbę okazać komuś bezinteresowną życzliwość. Z okazji tego święta zapraszamy Was do wzięcia udziału w akcji tworzenia wspólnego albumu

# życzliwi.


Prosimy o przesyłanie waszych zdjęć z # życzliwi do organizatora. Na zdjęciu możesz być Ty, twoja rodzina ,rodzeństwo .Napisz na kartce coś miłego co chciałbyś przekazać innym (hasło, cytat, motto, twoje pozdrowienia) weź kartkę do ręki i poproś kogoś by zrobił Ci z nią zdjęcie . Możesz też wykonać plakat lub napisać wiersz.

Bądźmy życzliwi codziennie, a nie tylko od święta.


Pozytywna energia, którą przekazujemy w świat do ludzi, wraca do nas z nawiązką!


Za udział w akcji pozytywna uwaga dla każdego.

Zdjęcia wysyłamy na email m.stec@sp2belzyce.edu.pl do 25.11.2020r
34 wyświetlenia0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


Commenting has been turned off.
bottom of page