top of page
  • Zdjęcie autoraSP2

Dyplom laureata Konkursu Lubelskiego Kuratora Oświaty z J. Angielskiego trafił do Piotra Józefaczaka12 czerwca 2023r. w auli Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego spotkali się najzdolniejsi uczniowie z naszego województwa, którzy zdobyli tytuł laureata Konkursów Lubelskiego Kuratora Oświaty. W gali uczestniczył uczeń naszej szkoły Piotr Józefczak z dyrektor panią Marzeną Wojnicką, nauczycielką języka angielskiego panią Ireną Bartuzi i mamą panią Edytą Józefczak. Uczeń odebrał dyplom oraz upominek z rąk Lubelskiego Kuratora Oświaty, pani Teresy Misiuk oraz wojewody lubelskiego, pana Lecha Sprawki. Piotr uzyskał najwyższy wynik w konkursie z języka angielskiego na etapie wojewódzkim. Zawdzięcza go swojej sumiennej, ciężkiej pracy. Sukces w Kuratoryjnym Konkursie ma ogromne znaczenie zarówno dla samego laureata jak i dla szkoły.

Serdeczne gratulacje dla Piotra oraz opiekunów i rodziców. Życzymy Piotrowi wybrania wymarzonej szkoły, a rodzicom jeszcze wielu tak wzruszających chwil.


Galeria zdjęć:


48 wyświetleń0 komentarzy

コメント


コメント機能がオフになっています。
bottom of page