top of page
  • Zdjęcie autoraSP2

Była zabawa, dużo się działo…Takimi słowami można podsumować zajęcia prowadzone w ramach projektu edukacyjnego ,,Gramy zmysłami”, które odbyły się 03.04.2023r. w klasie II. To już kolejne nasze działania, które tym razem oparte były o ćwiczenia i zadania usprawniające: wzrok, słuch i smak. Tym razem wspólnie z dzieciakami bawiliśmy się w wielkanocne kodowanie, zagadki słuchowe- rozpoznajemy znajome odgłosy z domu i ulicy oraz zagadki smakowe ,,Co to za owoc/warzywo”.

Punktem kulminacyjnym spotkania była degustacja przyniesionych przez dzieci warzyw i owoców pełnych witaminek.

Dziękujemy wszystkim uczniom klasy II za mile spędzony czas i do miłego zobaczenia już niebawem.


Magdalena Nowak, Justyna Ślusarska


Galeria zdjęć:

34 wyświetlenia0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


Commenting has been turned off.
bottom of page