top of page
  • Zdjęcie autoraSP2

Artystyczna podróż do Krainy Baśni17.01.2024 r. uczniowie z klas młodszych wraz z wychowawcami uczestniczyli w spektaklu on-line organizowanym przez Teatr Piasku Galistyny. Dla przypomnienia: Tetiana Galistyna jest zwyciężczynią programu ,,Mam Talent”. Co ciekawego może zaprezentować nam Teatr Piasku? Na pewno wprowadza nas w niesamowity, a wręcz magiczny świat Królowej Śniegu i łączy w sobie uwspółcześnioną wersję baśni Andersena powstałą z kompozycji śniegu, piasku i światła. Całości godzinnego wydarzenia towarzyszyła doskonała oprawa muzyczna oraz świetna sceneria połączona ze znakomitą grą aktorską. Uczniowie odczuli dreszczyk emocji i dziecięcą radość, oglądając tą wyjątkową zimowa opowieść.


Relacja ze spektaklu:21 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

コメント


コメント機能がオフになっています。
bottom of page