top of page
  • Zdjęcie autoraSP2

ARTYŚCI Z ŁODZI ZAWITALI DO NASZYCH UCZNIÓWDnia 09 stycznia 2023r. uczniowie mieli okazję obejrzeć ciekawe przedstawienie cyrkowe. W ten niezwykle ponury dzień na twarzach wszystkich zagościł uśmiech, gdyż do naszej szkoły zawitali zaprzyjaźnieni artyści z cyrku O’BIMBOLANDO, którzy przedstawili bardzo atrakcyjny program. Pośród atrakcji znalazły się: niezwykłe akrobacje, wesoły klaun, kręcenie kołem hola-hop, transformers czy ośmiorniczka. Pojawił się także specjalnie wytresowany piesek, wykonujący zestaw ciekawych sztuczek. Wszystko wyglądało niezmiernie interesująco. Dreszczyk emocji ogarnął całą widownię, gdy na scenie pojawił się wąż, który był jak najbardziej prawdziwy! Najodważniejsi mogli go nawet dotknąć. Była wspaniała zabawa i dużo śmiechu.

To był ostatni i bardzo miły punkt cyrkowego programu.

Fotorelacja ze spotkania z cyrkowcami poniżej:
52 wyświetlenia0 komentarzy

Comments


Commenting has been turned off.
bottom of page