top of page
  • Zdjęcie autoraSP2

Żywa lekcja historii30 września naszą szkołę odwiedziła grupa artystyczna „Patriotic”, która zaprezentowała uczniom pokaz historyczny pod tytułem „Wojna polsko – bolszewicka. Bitwa warszawska”. Podczas żywej lekcji historii artyści omówili i zaprezentowali: sytuację międzynarodową Polski, mundur wojskowy, ekwipunek i wyposażenie używane podczas wojny, repliki broni, rekonstrukcje z udziałem publiczności oraz technikę wojskową. Chętni uczniowie zostali także poddani musztrze wojskowej.

Pokaz dostarczył uczniom wielu wrażeń. Bez wątpienia największą atrakcją dla dzieci i młodzieży była możliwość obejrzenia z bliska zaprezentowanych podczas pokazu eksponatów.

Małgorzata Król

Galeria zdjęć:42 wyświetlenia0 komentarzy

Comments


Commenting has been turned off.
bottom of page