top of page
  • Zdjęcie autoraSP2

,, Życie bajką jest”17.02.2021r. zostały wysłane z grupy 6-latków prace na MIĘDZYNARODOWY KONKURS PLASTYCZNY ,,INNE SPOJRZENIE”. Tym razem zadaniem dzieci było ukazanie idei magicznego świata, w którym żądzą potwory czy wymyślone postacie.


CELE KONKURSU:

- promocja talentu młodych dzieci i młodzieży,

- zachęcanie młodych ludzi, pochodzących z różnych środowisk i kręgów kulturowych do twórczej refleksji nad otaczającym światem i dialogu o wspólnych wartościach,

- poszukiwanie nowych form i środków wyrazu artystycznego,

- wspieranie postaw twórczych dzieci i młodzieży,

- kształtowanie postaw empatycznych i prospołecznościowych uczestników


Prace nie mogły przekraczać formatu A3 wykonane w dowolnej technice -rysunek, malarstwo, collage, grafika.


Przedszkolaki jak zwykle wykazały się ogromną wrażliwością estetyczną oraz pomysłowością podczas realizacji zadania. Pośród nich czołowe miejsce zajęły: Elza z Krainy Lodu, Calineczka, Smok Wawelski, Smerf czy inne. Podczas zajęć nie zabrakło okrzyków radości na widok własnoręcznie wykonanych dzieł artystycznych. Sami zobaczcie efekty- są oszałamiające.

Trzymam mocno kciuki za moich artystów

Miłego oglądania!!!


Magdalena Nowak

59 wyświetleń0 komentarzy

Comments


Commenting has been turned off.
bottom of page