top of page
  • Zdjęcie autoraSP2

Światowy dzień książki i praw autorskichŚWIATOWY DZIEŃ KSIĄŻKI I PRAW AUTORSKICH 19 kwietnia 2023 Apel ,, Czytam , więc jestem’’


Uczniowie klasy drugiej pod kierunkiem wychowawczyni pani Marioli Szczepańskiej przygotowali apel o książce. Zostaliśmy wprowadzeni w świat biblioteki, w której znajdują się różne gatunki i rodzaje książek: albumy, atlasy, słowniki, encyklopedie, baśnie oraz wiele innych. Po bibliotece oprowadzał nas Hans Chrystian Andersen najbardziej znany ze swej twórczości baśniopisarskiej razem z aktywnym Czytelnikiem. W programie apelu znalazła się również prezentacja ,, Światowy Dzień Książki 23 kwietnia’’ poprowadzona przez uczennice klasy ósmej Alicja Zając i Agata Wójcicką pod kierunkiem bibliotekarza Joanny Bartoszcze-Wójcik. Uczestnicy apelu zostali ,,poczęstowani’’ mądrościami, przemyśleniami na temat czytania książek, literatury i biblioteki.


Galeria zdjęć:22 wyświetlenia0 komentarzy

留言


留言功能已關閉。
bottom of page