top of page

Mistrzostwa Wojewódzkie Szkół w Rummikub

  • Zdjęcie autora: SP2
    SP2
  • 18 maj
  • 1 minut(y) czytania

16 kwietnia 2026 roku pięcioosobowa reprezentacja uczniów naszej szkoły wzięła udział w II Mistrzostwach Wojewódzkich Szkół w Rummikub.


W wydarzeniu uczestniczyło aż 67 uczniów z 12 szkół, a rywalizacja odbywała się w niezwykle zróżnicowanym gronie – od uczniów klasy drugiej szkoły podstawowej aż po maturzystów.


Z dumą informujemy, że nasz uczeń, Filip Zielonka z klasy VII, osiągnął znakomity wynik, zajmując 6. miejsce w klasyfikacji ogólnej. Dzięki temu uplasował się w pierwszej dziesiątce najlepszych zawodników turnieju i uzyskał awans do Mistrzostw Ogólnopolskich, które odbędą się 12 czerwca w Łodzi.


Warto podkreślić, że tylko dziesięciu najlepszych uczestników z całego województwa otrzymało możliwość udziału w kolejnym etapie rozgrywek. Filip znalazł się w tym elitarnym gronie, co stanowi ogromne osiągnięcie i powód do dumy dla całej społeczności szkolnej.


Serdecznie gratulujemy Filipowi oraz jego Rodzicom. Gratulujemy również pozostałym uczniom naszej szkoły udziału w zawodach.


Galeria zdjęć:


 
 
 

Komentarze


Komentowanie tego posta nie jest już dostępne. Skontaktuj się z właścicielem strony, aby uzyskać więcej informacji.

©2020 by Szkoła Podstawowa nr 2 w Bełżycach im. Królowej Jadwigi.

bottom of page