top of page

Międzypokoleniowe spotkanie z „Rzepką” w roli głównej

  • Zdjęcie autora: SP2
    SP2
  • 18 maj
  • 1 minut(y) czytania

​W naszej szkole gościliśmy wyjątkowych artystów – seniorów z Klubu Aktywnego Seniora, którzy wystąpili przed uczniami z przedstawieniem opartym na wierszu „Rzepka” Juliana Tuwima.


​Wydarzenie okazało się strzałem w dziesiątkę! Dzieci z zachwytem oglądały barwne stroje i pełną humoru grę aktorską gości. Śmiechom i wspólnym oklaskom nie było końca, a energia płynąca ze sceny udzieliła się wszystkim widzom.


​To spotkanie to piękny przykład integracji międzypokoleniowej. Pokazało ono, że wspólna zabawa potrafi łączyć pokolenia, przełamywać bariery i uczyć wzajemnego szacunku. Seniorzy udowodnili, że mają w sobie niespożyte pokłady kreatywności, a dzieci podziękowały im najszczerszym uśmiechem.


​Dziękujemy za tę niezwykłą lekcję radości i czekamy na kolejne odwiedziny!


Galeria zdjęć:


 
 
 

Komentarze


Komentowanie tego posta nie jest już dostępne. Skontaktuj się z właścicielem strony, aby uzyskać więcej informacji.

©2020 by Szkoła Podstawowa nr 2 w Bełżycach im. Królowej Jadwigi.

bottom of page