Międzypokoleniowe spotkanie z „Rzepką” w roli głównej
- SP2

- 18 maj
- 1 minut(y) czytania
W naszej szkole gościliśmy wyjątkowych artystów – seniorów z Klubu Aktywnego Seniora, którzy wystąpili przed uczniami z przedstawieniem opartym na wierszu „Rzepka” Juliana Tuwima.
Wydarzenie okazało się strzałem w dziesiątkę! Dzieci z zachwytem oglądały barwne stroje i pełną humoru grę aktorską gości. Śmiechom i wspólnym oklaskom nie było końca, a energia płynąca ze sceny udzieliła się wszystkim widzom.
To spotkanie to piękny przykład integracji międzypokoleniowej. Pokazało ono, że wspólna zabawa potrafi łączyć pokolenia, przełamywać bariery i uczyć wzajemnego szacunku. Seniorzy udowodnili, że mają w sobie niespożyte pokłady kreatywności, a dzieci podziękowały im najszczerszym uśmiechem.
Dziękujemy za tę niezwykłą lekcję radości i czekamy na kolejne odwiedziny!
Galeria zdjęć:






















































































Komentarze