Gminne eliminacje Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym
- SP2

- 18 maj
- 1 minut(y) czytania
Wczoraj w Szkole Podstawowej nr 2 im. Królowej Jadwigi w Bełżycach odbyły się gminne eliminacje Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym
Rywalizacja przebiegała w dwóch kategoriach:
Grupa I - drużyny czteroosobowe (2 dziewczynki i 2 chłopców w wieku 10–12 lat)
Grupa II - drużyny trzyosobowe (uczniowie powyżej 12 lat)
Uczestnicy najpierw zmierzyli się z testem wiedzy, następnie wykazywali się umiejętnościami z zakresu pierwszej pomocy, a na zakończenie rywalizowali w praktyce w miasteczku ruchu drogowego
Wyniki:
Grupa I:
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Jana Pawła II w Bełżycach
Szkoła Podstawowa w Babinie
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Królowej Jadwigi w Bełżycach
Grupa II:
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Królowej Jadwigi w Bełżycach
Szkoła Podstawowa we Wronowie
Szkoła Podstawowa w Babinie
Wyróżnienia: Szkoła Podstawowa im. Operacji Most I w Matczynie, Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Krzu oraz Szkoła Podstawowa nr 1 im. Jana Pawła II w Bełżycach.
Gratulujemy zwycięzcom, którzy będą reprezentować naszą gminę na kolejnych etapach konkursu, a także wszystkim uczestnikom za zaangażowanie i wysoki poziom wiedzy.
Dziękujemy za tak liczny udział oraz opiekunom drużyn za przygotowanie uczniów. Szczególne podziękowania kierujemy do pana Dominika Wójtowicza ze Szkoły Podstawowej nr 2 im. Królowej Jadwigi w Bełżycach za czuwanie nad sprawnym przebiegiem wydarzenia
Zwieńczeniem konkursu było ogłoszenie wyników, na które wszyscy uczestnicy czekali w napięciu - rywalizacja była bardzo zacięta, a poziom wyrównany. Ostatecznie najlepsze drużyny zostały nagrodzone, a wszystkim zawodnikom towarzyszyły duże emocje i radość z udziału w turnieju. Nagrody wręczał Zastępca Burmistrza Bełżyc - pan Tomasz Zielonka wraz z Dyrektor Szkoły - panią Marzeną Wojnicką.
Jeszcze raz gratulujemy wszystkim uczestnikom i do zobaczenia za rok!
Galeria zdjeć:












































































Komentarze