Wojewódzki Konkurs Świąteczny na najpiękniejszą bombkę choinkową

Uczniowie oddziałów przedszkolnych i klas IV-VI wzięli udział w Wojewódzkim Konkursie Świątecznym na najpiękniejszą bombkę choinkową

W tym roku nasza szkoła po raz pierwszy przystąpiła do udziału w konkursie plastycznym zorganizowanym przez Szkołę Podstawową Sióstr Urszulanek Unii Rzymskiej w Lublinie pod nazwą „Najpiękniejsza bombka choinkowa”. Konkurs został objęty Honorowym Patronatem przez Lubelskiego Kuratora Oświaty. Celem tegoż konkursu było promowanie aktywności twórczej dzieci, rozwijanie ich kreatywności i umiejętności plastycznych oraz pielęgnowanie tradycji Świąt Bożego Narodzenia. Przedszkolaki pod nadzorem swoich wychowawczyń, zaś uczniowie klas starszych samodzielnie w domu wykonały niezwykłe arcydzieła, o czy możemy się przekonać w galerii poniżej.

Trzymamy mocno kciuki za naszych artystów!!!

Powodzenia w konkursie!!!

Magdalena Nowak- nauczyciel plastyki

Martyna Rybak, Izabela Nagnajewicz, Izabela Czuryszkiewicz, Anna Zając wychowawczynie oddziałów przedszkolnych

Galeria prac: