Uroczyste wręczenie dyplomów oraz nagród w konkursie świątecznym na szczeblu szkolnym

21.03.2023r. nastąpiło uroczyste wręczenie dyplomów oraz nagród w konkursie świątecznym na szczeblu szkolnym. Pani Dyrektor- Marzena Wojnicka pogratulowała wszystkim pięknie wykonanych prac oraz wręczyła dyplomy za zajęte miejsca, wyróżnienia i dyplomy udziału w konkursie. Jednocześnie każdy uczestnik otrzymał nagrodę, która stanowiła uwieńczenie trudu włożonego w wykonane dzieło.

P. Magdalena Nowak przypomniała o tym, że dnia 26 marca o godzinie 15.00 uczniowie, których prace zostały nominowane do II etapu konkursu (trafiły do MDK w Bełżycach) wezmą udział w rozstrzygnięciu konkursu na etapie gminnym.

Jeszcze raz wszystkim nagrodzonym serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!!!

Magdalena Nowak, Dominik Wójtowicz

43 wyświetlenia0 komentarzy