II Turniej Mikołajkowy

13 grudnia 2022 roku w naszej szkole odbył się "TURNIEJ MIKOŁAJKOWY W PIŁCE SIATKOWEJ NAUCZYCIELE I PRACOWNICY SZKOŁY DZIECIOM".

Turniej został rozegrany w trzech kategoriach wiekowych:

klasy III - IV rzucanka siatkarska klasy V - VI piłka siatkowa Klasy VIII a i VIII b piłka siatkowa

Po zaciętych meczach zwyciężyły klasy: III, VI oraz VIII b.

W wielkim finale klasa VIII b zagrała z reprezentacją nauczycieli i pracowników szkoły.

Po zakończonych rozgrywkach uczniowie, nauczyciele oraz pracownicy szkoły zostali obdarowani zasłużonymi za grę medalami oraz słodkościami, które wręczały Pani Joanna Kaznowska Sekretarz Gminy Bełżyce oraz Pani Marzena Wojnicka Dyrektor szkoły.

Uczniowie dziękują nauczycielom wychowania fizycznego Pani Agnieszce Brewczak oraz Panu Michałowi Wniarskiego za zorganizowanie turnieju oraz dostarczenie wszystkim niezapomnianych wrażeń i emocji.